Wspomnienia z wakacji


Nowy wpis / czwartek, Październik 10th, 2019
26-27.07.2019 r. spotykaliśmy się w Lubachowie na warsztatach „Przystanek kreatywny” u Kasi i Krzysia SŁUPSKICH w Mariażowym Pensjonacie.
Warsztaty zawierały różnorodność tematów.Wszystkie dziedziny dotyczyły naszych zawodów i pasji. Każdy uczestnik „Przystanku„ mógł podzielić się swoim talentem z innymi osobami.
Wymiana doświadczeń i wiedzy była przekazana w sposób kreatywny i nie jeden uczestnik był zaskoczony swoimi możliwościami manualnymi i nie tylko 🙂
Doświadczyliśmy tematów kulinarnych, wiedzy na temat terapii koni po przejściach, onoterapii, elementów dramy, arteterapii, wikliny papierowej, kuroterapii, felinoterapii, kynoterapii, malowania na szkle, muzykoterapii i improwizacji w tańcu. Całą paletę zajęć zamknęliśmy sztuką „darcia pierza”.
Warsztaty były pełne radości, śpiewu, dowcipów i spontanicznych pomysłów. Całość została udokumentowana pięknymi zdjęciami, wykonanymi przez naszego fotografa Radosława Stachurskiego.
Uczestnikami warsztatów byli fantastyczni i kreatywni terapeuci oraz osoby, które swoją twórczością odkrywały przed nami nowe możliwości rozwoju. A mianowicie:
Katarzyna i Krzysztof Słupscy – onoterapia, kynoterapia, felinoterapia
Katarzyna i Jan Łoza-Prostak – kynoterapia, kuroterapia, arteterapia
Joanna Małecka -arteterapia, drama
Iwona Gawrońska – tworzenie z wikliny papierowej
Magdalena Wiatr – trener koni
Monika i Wit Sałyk – malowanie na szkle
Dominika Zięba-Golas -trener koni
Barbara Patoleta -felinoterapia, kynoterapia
Gabriela Jastrzębska – trener fitness
Wiktoria Karpowicz – kulinaria i behawioryzm
 
Za rok kolejny „Przystanek kreatywny” ale mamy nadzieję, że spotkamy się prędzej… 😉
 
Slider